Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězové druholigových moravských soutěží zabojují o Moravskoslezský Superpohár!

07.09.2023 | Hokejbal.cz

V sobotu 9. září 2023 se v Opavě rozhoří vůbec první ročník Moravskoslezského Superpoháru. Během celého dne se na hřišti odehrají bitvy tří kategorií, kdy celý den vyvrcholí zápasem mužů o Moravskoslezský Superpohár mezi Opavou a Jihlavou. Zápas bude živě vysílán na YouTube kanálu Hokejbal TV!

Už v 10:00 hod padne v Opavě úvodní buly hokejbalového dne. Dopoledne se totiž na hřišti objeví 4 týmy přípravek, které si to mezi sebou rozdají o co největší radost ze hry. Miniturnaje se zúčastní družstvo z Opavy, Karviné, Havířova a z Jihlavy.

Ve 12:15 proti sobě nastoupí starší žáci Opavy a Jihlavy. Již tento duel bude vysílán živě na YouTube kanálu Hokejbal TV! Tento souboj bude pikantní v tom, že v uplynulé sezóně spolu oba týmy klubově nesoupeřily, ale fakticky ano, když velká část jihlavských oblékala dres brněnských Bulldogs, kteří byli nejlepším týmem na Moravě. Opava v letošní sezóně bude hrát už kategorii dorostu, takže se můžeme těšit na hezkou podívanou.


Do akce se vrhne řada bývalých extraligových hráčů!

Přesně ve 14:00 započne zlatý hřeb celého dne, souboj vítězů regionálních lig, kdy Opava ovládla loňskou sezónu v regionu Morava Sever a Jihlava zase dominovala 2. Lize v regionu Morava Jih. V utkání nastoupí plejáda bývalých extraligových hráčů, kde na straně domácích se budeme moct těšit na Jonáše Grufíka, Vojtu Palcera, Adama Holušu, Martina Zavřela, Jardu Hanela nebo také ikonu domácích Pavla Málika. Na straně Jihlavy se můžeme těšit na TOP plejery jako je bývalý extraligista Jan Střecha, Jan Blaško nebo také výborné ostrostřelce Tomáše Hlavatého či Petra Krále.

Po celý hokejbalový den bude v provozu bufet. Utkání starších žáků a mužů bude navíc streamováno na YouTube kanálu ČMSHb Hokejbal TV. Během celého dne bude také možné přispět v dobrovolné sbírce na podporu klubu TJ Sokol Poruba, který se snaží získat finance pro dokončení rekonstrukce svého hokejbalového areálu. Neváhejte přijít navštívit tento ojedinělý den, odměnou vám bude neodolatelný hokejbalový zážitek.

>>SLEDUJTE SUPERPOHÁR ŽIVĚ NA YOUTUBE<<

 
Utkání
Muži A | sobota 11.11.2023, 18:30
8. kolo
7:4
SK Jihlava - Bulldogs
 
Muži A | sobota 18.11.2023, 14:00
9. kolo
6:1
Hodonín - SK Jihlava
 
Muži A | neděle 19.11.2023, 11:00
10. kolo
2:3
Sudoměřice - SK Jihlava
 
Muži A | sobota 02.03.2024, 14:00
12. kolo
VS.
Bulldogs - SK Jihlava
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 15:00
13. kolo
VS.
SK Jihlava - ZOHOR
 
Aktuální články
VŘTAS CUP ovládli Ježci Heřmanův Městec

6. ročník zimního turnaje nabídl nespočet hokejbalové podívané. Ze dvoudenního maratonu vzešel nakonec jako vítěz celek...

 
Jihlava bude po roce hostit hokejbalový VRŤAS CUP

Největší hokejbalový turnaj v České republice bude k vidění v Jihlavě. V pořadí šestý ročník VRŤAS CUPu...

 
Mladí hokejbalisté vyhráli turnaj v Plzni

Po delší době o sobě dal vědět mládežnický hokejbal SK Jihlava. Stalo se tak o víkendu na plzeňském turnaji starších žáků.

 
Důležitá výhra na půdě Sudoměřic
 
Hokejbalisté SK nestačili na Hodonín
 
Třetí výhra v řadě
 
Přípravka zakončila podzimní část
 
Divoká přestřelka s Eagles
 
Šlágr kola pro Jihlavu!
 
Herní krize pokračuje
 
 
eSports.cz & SK Jihlava - kontakt: hokejbal-jihlava@seznam.cz RSS