Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězové druholigových moravských soutěží zabojují o Moravskoslezský Superpohár!

07.09.2023 | Hokejbal.cz

V sobotu 9. září 2023 se v Opavě rozhoří vůbec první ročník Moravskoslezského Superpoháru. Během celého dne se na hřišti odehrají bitvy tří kategorií, kdy celý den vyvrcholí zápasem mužů o Moravskoslezský Superpohár mezi Opavou a Jihlavou. Zápas bude živě vysílán na YouTube kanálu Hokejbal TV!

Už v 10:00 hod padne v Opavě úvodní buly hokejbalového dne. Dopoledne se totiž na hřišti objeví 4 týmy přípravek, které si to mezi sebou rozdají o co největší radost ze hry. Miniturnaje se zúčastní družstvo z Opavy, Karviné, Havířova a z Jihlavy.

Ve 12:15 proti sobě nastoupí starší žáci Opavy a Jihlavy. Již tento duel bude vysílán živě na YouTube kanálu Hokejbal TV! Tento souboj bude pikantní v tom, že v uplynulé sezóně spolu oba týmy klubově nesoupeřily, ale fakticky ano, když velká část jihlavských oblékala dres brněnských Bulldogs, kteří byli nejlepším týmem na Moravě. Opava v letošní sezóně bude hrát už kategorii dorostu, takže se můžeme těšit na hezkou podívanou.


Do akce se vrhne řada bývalých extraligových hráčů!

Přesně ve 14:00 započne zlatý hřeb celého dne, souboj vítězů regionálních lig, kdy Opava ovládla loňskou sezónu v regionu Morava Sever a Jihlava zase dominovala 2. Lize v regionu Morava Jih. V utkání nastoupí plejáda bývalých extraligových hráčů, kde na straně domácích se budeme moct těšit na Jonáše Grufíka, Vojtu Palcera, Adama Holušu, Martina Zavřela, Jardu Hanela nebo také ikonu domácích Pavla Málika. Na straně Jihlavy se můžeme těšit na TOP plejery jako je bývalý extraligista Jan Střecha, Jan Blaško nebo také výborné ostrostřelce Tomáše Hlavatého či Petra Krále.

Po celý hokejbalový den bude v provozu bufet. Utkání starších žáků a mužů bude navíc streamováno na YouTube kanálu ČMSHb Hokejbal TV. Během celého dne bude také možné přispět v dobrovolné sbírce na podporu klubu TJ Sokol Poruba, který se snaží získat finance pro dokončení rekonstrukce svého hokejbalového areálu. Neváhejte přijít navštívit tento ojedinělý den, odměnou vám bude neodolatelný hokejbalový zážitek.

>>SLEDUJTE SUPERPOHÁR ŽIVĚ NA YOUTUBE<<

 
Utkání
Muži A | sobota 10.06.2023, 16:00
Finále
SK Jihlava - Sudoměřice
 
Muži A | sobota 09.09.2023, 14:00
2:3
SK IHC Jaselská Oava - SK Jihlava
 
Muži A | neděle 17.09.2023, 11:00
1. kolo
6:4
SK Jihlava - Slza Okříšky
 
Muži A | neděle 24.09.2023, 10:30
2. kolo
VS.
SK Jihlava - Hodonín
 
Muži A | čtvrtek 28.09.2023, 15:00
Český pohár
VS.
Olymp J.Hradec - SK Jihlava
 
Aktuální články
Nová sezóna začala vítězstvím SK

O víkendu se naplno roztočil kolotoč zápasů 2. ligy Morava-Jih. V prvním kole hostila Jihlava na svém hřišti...

 
Moravskoslezský superpohár ovládla Jihlava

První ročník „superpoháru“ ve kterém se utkaly vítězné druholigové týmy Morava-Jih a Morava Sever, přilákal do Opavy více než...

 
Jihlava slaví druholigový titul

Krajské město hostilo rozzuzlení 2. ligy Morava-Jih, kde musel o vítězi soutěže rozhodnout dodatečný pátý zápas. Finále si...

 
Jihlava ztratila dva mečboly
 
Hubená prohra na hřišti soupeře
 
Titul ČR se stopou SK Jihlava
 
Jihlava má dva mečboly
 
Plná tribuna dohnala SK k vítězství
 
Rekordní návštěva a postup do finále
 
O finalistovi rozhodne až pátý duel
 
 
eSports.cz & SK Jihlava - kontakt: hokejbal-jihlava@seznam.cz RSS