Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SK Jihlava pokřtila nové moderní hřiště

10.12.2016 | Petr Král

Uplynulá sobota 10. prosince byla významnou pro jihlavský hokejbalový klub SK Jihlava. Za účasti primátora Jihlavy Rudolfa Chloupka hokejbalisté poprvé vyzkoušeli zcela nové, moderní hřiště. Při té příležitosti byla sehrána exhibice, ve které se představili ti nejlepší z SK.

Výběr hokejbalistů byl rozdělen podle věků. K vidění pak byla celá řada hráčů včetně těch, kteří už své kariéry ukončili. Úvodní buly hodil sympolicky primátor Rudolf Chloupek osobně. Jihlava už před slavnostním otevřením na své tiskovce hřiště představila médiím. Jedná se o Speedo3, které má světle modrou barvu. Zajímavou informací je, že se jedná o povrch s protiskluzem, který by měl zamezit pádům při sychravém počasí. Oproti asfaltu je hra na plastu rychlejší, o čemž se mohli přesvědčit diváci. Ti se nakonec dočkali pouze tří branek, přičemž ta poslední padla až v prodloužení, kdy zajistil mladšímu výběru výhru Fejt. Při ceremoniálu se pak prodávala tombola, jejíž výtěžek putoval na podporu mládeže SK a byly předány ceny legendárním trenérům Zápotočnému s Drobným za dlouholetou a úspěšnou práci v klubu.

Projekt o novém plastovém podkladu byl dlouholetým snem jihlavských hokejbalistů. Nadějné rozměry začal nabírat zhruba před rokem a díky podpoře SK, Kraje Vysočina a statutárnímu městu Jihlava se ho nakonec podařilo dotáhnout do úspěšného konce. Za zmínku stojí jistě fakt, že se na povrch složili i samotní hokejbalisté, kteří mezi sebou uspořádali sbírku a poté přispěli částkou 30 000,- Kč.„Věříme, že díky novému plastovému povrchu bude hokejbal pro oko diváka více rychlejší a především atraktivnější. Navíc bude šetřit zdraví i výzbroje hráčů. Ještě jednou bychom tak touto cestou poděkovali všem, díky nimž k této skutečnosti došlo. Poděkování patří Kraji Vysočina, statutárnímu městu Jihlava, SK Jihlava a samozřejmě hráčům samotným,“ uzavírá a děkuje Petr Král, kapitán SK Jihlava. 


 
Utkání
Muži A | Neděle 20.05.2018, 11:00
F2
6:3
Karviná - SK Jihlava
 
Muži A | Sobota 26.05.2018, 16:00
F3
5:1
SK Jihlava - Karviná
 
Muži A | Neděle 27.05.2018, 11:00
F4
3:6
SK Jihlava - Karviná
 
Muži B | Neděle 13.05.2018
4:3
SK Jihlava - Malenovice
 
Muži B | Sobota 19.05.2018, 16:00
6:3
Malenovice - SK Jihlava
 
Muži B | Neděle 20.05.2018, 14:00
6:2
Malenovice - SK Jihlava
 
Dorost | Sobota 30.09.2017, 14:00
4. kolo
1:3
SK Jihlava - Česká Třebová
 
Dorost | Sobota 07.10.2017, 16:30
5. kolo
4:3
Nové Strašecí - SK Jihlava
 
Aktuální články
Trenér B-mužstva Fejt hodnotí loňský ročník jako úspěšný

U rezervního týmu načne jako trenér Jaroslav Fejt svou čtvrtou sezónu. S týmy pak získal 2x prvenství v Moravské lize, 1x stříbro. Jak...

 
Extraliga by pro nás byla velkou finanční zátěží

SK Jihlava má za sebou ve druhé nejvyšší soutěži nesmírně úspěšnou sezonu. Po základní části, v níž družina...

 
4.finále: Karviná mistrem, Jihlava druhá

Jihlava nedokázala ve čtrtém zápse potvrdit výkon z předešlého utkání a po třetí prohře 3:6 se musí spokojit z druhým místem v rámci...

 
3.finále: Ještě není konec!
 
Pátý titul v řadě béčko nezískalo a bere stříbro
 
2.finále: Přímý postup se vzdálil
 
1.finále: Přestřelka v první třetině
 
Za prohrou stála nedisciplinovanost v závěru
 
Finále se za stavu 1:1 stěhuje do Malenovic
 
Přestřelku zvládly lépe Malenovice
 
 
SK Jihlava - kontakt: david.simon@esports.cz RSS