Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TOP Lukáš Koudelka

25.02.2021 | Redakce

Chcete vědět co náš vousatý válečník dělá ve svém volném čase? Pojďte se s námi podívat.

Profese: Seřizovač CNC soustruhů


Koníčky: Hokejbal, hokej, fotbal, sledování sportovních utkání, odpočinek a posezení s přáteli.
 
Pokrm: Vepřová krkovička na jakýkoliv způsob, kuřecí křidélka na medu, francouzský brambory, prostě to co mi chutná sním. (smích) 

Pití: Točená malinovka, pivo (smích), rum, myslivec s colou, medový Jack

Film: Padesátka, Jáchyme hoď ho do stroje, Saw, těch filmů je hodně, rád se dívám na komedie, ale rád se podívám i na horor či válečný film. 

Seriál: Dva a půl chlapa, Simpsonovi, Futurama, Krok za krokem, Comeback, Profesionálové, Komisař Rex

Hudba: Nemám přímo úplně jednotný styl hudby. Mám rád něco, na co se dá zapařit ale zároveň se to musí dát poslouchat (smích). Rád poslouchám Kabáty, Divokého Billa, Rybičky 48, Harlej.... těch kapel je opravdu mnoho. (smích). 

Dovolená: Těch bylo hodně, každá má něco do sebe, nějaký plus a nějaký mínus. Ale určitě rád vzpomínám na dovolenou na Vranovské přehradě s přáteli z Hubenova a okolí. Vzali jsme si s sebou i kola, jenže to na ty nějak nezbyl čas. (smích). 

Bavič kabiny: Tak tady bych to viděl jednoznačně. Haby s Bohym, na jejich kousky jen tak člověk nezapomene (smích). Poslední dobou se také začíná projevovat i Gudy, tak uvidíme co nám ještě ukáže (smích). 

Soupeř: Nemám oblíbeného soupeře. Každého chci porazit a všichni to tak máme nastavené. Když mám ale jmenovat tak určitě derby s Flyers a Malenovice, to jsou takové zápasy, kdy jde až na krev a to mám rád. 

Zápas: No u mně ani tak zápas, jako minulou sezónu čtvrtfinálová série s Kyjovem. První zápas doma jsme prohráli, takže jsme dostali pomyslný nůž na krk a s tím vědomím jsme také nastoupili do druhého zápasu. Dostali se rychle do vedení abychom o něj následně přišli a byli jen kousek od konce sezony. Pak jako bychom dostali druhý dech, ukázali chtíč a srdíčko a vrátili sérii domu. Ve třetím zápase to byla jiná pohádka. V první třetině jsme nastříleli 7 gólů, zatímco soupeř jen jeden. Už jsme se asi viděli v semifinále, jelikož si jinak nedokážu představit, proč jsme nechali zápas dojít až do tuhého závěru, když se nám Kyjov pěti brankami přiblížil na jediný rozdílový gól. Ten už jsme naštěstí ubránili a mohli tak slavit postup do semifinále, později finále i titul. 

Úspěchy: Tak určitě tituly mistra republiky ve starších žácích a mladším dorostu a pak i nějaké umístění těsně pod vrcholem. Samozřejmě 5 tituly s B týmem a výhra v Litoměřicích na mezinárodním turnaji. 

Zážitek s SK: Když vzpomenu na mládežnické kategorie, tak výjezdy na zápasy s Fans. Takové zážitky se nedají zapomenout. Pak samozřejmě mistrovské oslavy a jim předcházející 2 vyhraná finále před domácím publikem, to je také nezapomenutelné, za to patří velký díky Fans. 

Sportovní vzor: Když ještě aktivně hrál, tak to byl Martin Procházka. Teď asi nikdo konkrétní. Mám rád, když někdo bojuje a dře, neuznávám simulanty.

 
Utkání
Muži A | Sobota 26.09.2020, 14:00
2. kolo
SK Jihlava - Eagles
 
Muži A | Pondělí 28.09.2020, 14:00
1. kolo
5:6
Olymp J.Hradec - SK Jihlava
 
Muži A | Sobota 03.10.2020, 14:00
3. kolo
2:5
Flyers - SK Jihlava
 
Muži B | Neděle 02.06.2019, 13:00
finále
5:3
Malenovice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 08.06.2019, 16:00
finále
7:4
SK Jihlava - Malenovice
 
Muži B | Neděle 09.06.2019
finále
4:1
SK Jihlava - Malenovice
 
Dorost | Sobota 30.09.2017, 14:00
4. kolo
1:3
SK Jihlava - Česká Třebová
 
Dorost | Sobota 07.10.2017, 16:30
5. kolo
4:3
Nové Strašecí - SK Jihlava
 
Aktuální články
Turnaj RSHb udělal tečku za druholigovým ročníkem

V Jihlavě se udělala v rámci regionálního turnaje 2. ligy Morava – Jih tečka za letošní sezónou. O pohár RSHb bojovalo pět...

 
Pohled na hřiště plné dětí je prostě super, těší Krále

Hokejbal v Jihlavě láká nové děti, které postupně přibývají, a to hlavně i díky kampani na sociálních sítích. Podle Petra Krále...

 
Lukáš Čára se stal v 15ti letech jedničkou druholigové Jihlavy

Mladičký brankář Lukáš Čára debutoval v brance Jihlavy v 15ti letech v 1. lize. Pro současnou sezónu se pak stal jedničkou druholigové...

 
Nábory nových dětí
 
TOP David Zeman
 
Městské derby ovládl tým SK
 
SK postoupil do druhého kola poháru
 
TOP Zbyněk Zápotočný
 
Úspěšný vstup do sezóny. SK porazil Hodonín
 
20. ročník ORION CUPu opanovala Karviná
 
 
SK Jihlava - kontakt: david.simon@esports.cz RSS